Web sitenizin olması avantaj. Sahip olacağınız mobil uygulama sayesinde sitenizin gelişmiş yansımasını akıllı telefonlar ya da tabletler üzerine yerleştirebilir yeni alanlar oluşturabilirsiniz. Kullanıcı uygulamayı indirdikten sonra tek tıklamayla firmanız hakkındaki tüm gelişmeleri anında takip edebilir. Bilgilendirme mesajlarınızı alabilir. Cep telefonunda gezinti yaparken firmanızın uygulamasını görür ve kalıcı olursunuz.

Eğer sitenizde ödeme altyapısı mevcutsa ve online satış yapıyorsanız mobil uygulama üzerinden de rahatlıkla satış gerçekleştirebilirsiniz. Büyük firmaların hemen hemen hepsi mobil uygulama kullanıyorlar. Sizce neden? İnternet siteleri mobil uyumlu olsa bile mobil uygulamaya sahip olmak büyük avantaj. Çünkü; mobil uygulamalar kullanıcı dostu arayüzleri sayesinde alışverişi kolaylaştırıyor. Aradığına rahat bir şekilde ulaşan ziyaretçi kendini güvende hissediyor.

Mobil uyumlu web sitesi ile mobil uygulama aynı anlama gelmemektedir. Farklı görevleri ve etkileri vardır.

Teknolojiyi takip eden, mobil dünyanın avantajlarının farkında olan küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri, mobil uygulama maaliyetlerinden dolayı bu alanda yerlerini alamamaktan şikayetçiydiler.

Burada Kupa Bilişim devreye girerek sizi yüklü maliyetlerden kurtararak, Uygulamanızı yapıp; Android market (Play Store), Apple App Store mağazalarında kullanıcılar indirip kullanabilecekler.