HİZMETLERİMİZ

APPLE

SİSTEM VE ALT YAPI DESTEĞİ

APPLE

Cihaz satın almadan önce gerekli analizleri yapıp, uygun cihazı satın aldıktan sonra; sistem ve programların kurulması, hazır hale getirilmesi.

WEB HİZMETLERİ

Domain - Hosting - Web tasarım - E-Ticaret

WEB HİZMETLERİ

Web site için domain (isminiz), hosting (web sitenin barınacağı alan) Web tasarımı ve yazılımı yazılarak online edilir. Detaylı bilgi için Tıklayınız!

SEO

Search Engine Optimization

Google SEO

Google aramalarında müşterileriniz size ulaşabilir mi? Neyi aratıp size ulaşacak? Web siteniz için yapılacak çalışmalar sonucunda daha fazla müşteri size ulaşacak biliyor muydunuz?

SOSYAL MEDYA

Hedef kitle - İçerik Yönetimi - Rakip Analizi

SOSYAL MEDYA

Sosyal medya paylaşımları yapmak yeterli mi? Nasıl bir hedef belirlenmeli? İçerik oluştururken dikkat edilmesi gerekenler? Rakiplerinizden haberiniz var mı?

DİJİTAL MEDYA YÖNETİMİ

Reklam Yönetimi - Analiz - Planlama - Raporlama

DİJİTAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi ve bunun yanında reklamların yönetimi, Google reklamlarının yönetimi, Mobil ve E-mail pazarlama hepsini tek başlıkta yönetir size rapor ederiz.

ADWORDS

Teknik gereksinimler - Fark yaratacak dokunuşlar

GOOGLE ADWORDS

Hesabınız hedefinize ne kadar uygun? Reklam vermek sanılanın aksine bilgi isteyen teknik bir konudur. Sizin için analiz eder, doğru sonuca ulaşmanızı sağlarız.

MOBİL UYGULAMA

ANDROID - IOS UYGULAMA

ANDROID - IOS UYGULAMA

Hemen herkes akıllı telefon kullanıp, indirilen mobil uygulamalar sayesinde saniyeler içinde işlemlerini halletmekte. Size ne kadar fayda sağlayacak biliyor musunuz?

FOTOĞRAF ve VİDEO

PROFESYONEL FOTOĞRAF - VİDEO ÇEKİMİ

FOTOĞRAF ve VİDEO

Ürün çekimi, Ofis, Fabrika, Restoran, Hastane, Okul fotoğraf çekimi yapıp, gerekli düzenlemeler yapılarak tarafınıza teslim edilir.

GRAFİK TASARIM

Kurumsal Kimlik - Logo - Kartvizit - diğer

GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik çalışması, Logo, Kartvizit, Afiş, Menü, baner özel çalışmalar ve aklınıza gelebilecek profesyonel tasarım desteği için yanınızdayız.

Bilgisayar Ağ Mimarisi

Alt yapı – Topoloji – VPN – Sanal Sunucu

Bilgisayar Ağ Mimarisi

Bilgisayar alt yapı konusunda, sıfırdan bir sistemin oluşturulması veya iyileştirilmesi. Alt yapı – Topoloji – VPN – Sanal Sunucu