Hakkımızda

Teknoloji insan hayatını kolaylaştırır, zorlaştırmaz! Yeterli bilgi yani konusunda uzman olmak, asıl derdimiz!

Bilgi : Arz ve talep hakkında bilinmeyenleri yok ederek bir pazarı, bir işletmeyi mükemmel hale getirir.

Bilginin tanımından yola çıkarak, beraber çalıştığımız organizasyonları alt yapı konusunda teknolojiye boyun eğmeyen ve dinamik yapılar oluşturarak, bunu oluştururken periyodik bakımları alışkanlık haline getiren, sorun yaşamanızı en aza indirgeyen bir ekibiz!

2009 yılında temelleri atıldı. Bilgisayar Alt yapı ve sistem konularında Danışmanlık işleri dışında Web Hizmetleri, teknolojinin ilerlemesi ve sosyal mecranın ileri seviyeye ulaşması sonucu, Sosyal Medya Danışmanlığı. Web Hizmetleri, Google ve algoritmasının çok önemli olması sebebi ile Google SEO, Ticaretin sanal ortama taşınması ile E-Ticaret,  web site tasarım ve ajansların Apple cihazlarının Donanım, yazılım, network işleri yaptık ve gelişerek devam etmekteyiz.

2017 yılında şahıs kuruluşundan Limited Şirketine dönüştük. İTO üyesiyiz.

Bilgi Teknolojileri danışmanlığı konusunda IT sektörünün içinden gelmemiz, sizlere aydınlık taraftan bakmamızı sağlar.

kupa-bilisim-kurulus

Misyonumuz

IT sektöründe 10 yıllık deneyim ile bireysel-kurumsal alt yapı hizmetleri, topoloji oluşturma, sistem kurulumu, düzenli bakım ve yedekleme, Apple cihazları için MDM çözümü, web hizmetleri, E-Ticaret, Google SEO, Sosyal Medya Yönetimi, Fotoğraf – Video çözümleri konusunda destek-hizmet vermek için varız.

Bilginin gücüne inanıyor ve en yeni teknolojilerle hedefimizi en üst adıma taşır ve paylaşırız.

Vizyonumuz

Kupa Bilişim, sloganında Vizyonunu gösteren, her yeni gün yeni bir basamak ve en önemlisi “Bilgi Gelecektir” şeklindedir.
Kupa Bilişim, web tasarım ve dijital danışmanlık, kurumlara IT desteği gibi alanlarda önemli işlere imza atmıştır. Dijital anlamda ajans, küçük-orta-büyük kurumlara özellikle Apple cihazları ve diğer IT desteğini kaliteli sunarak, bu konuda seçkin bir konumda olmaktan gururluyuz.

Gelişiyor ve geliştiriyoruz. Mevcut müşterilerimizi ve yeni müşterilerimizi mutlu ediyoruz.

Apple cihazları satışımız yoktur. Apple cihazlarının Alt Yapı, Sistem kurulum, Teknik destek hizmeti sunarız. Cihazlarınızı toplu olarak kurarız. (İşletim sistemi ve bütün programları tek seferde merkezi anlamda kurarız)

Web Hizmetleri ;

 • Web Tasarım
 • E-Ticaret
 • Domain
 • Hosting

SEO” (Search Engine Optimization), kısaltmasıdır. … SEO,arama motorlarına yönelik yapılan iyileştirme ve optimizasyon çalışmalarıdır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Arama motorlarında yükselmek adına yapılan işlemlerin tamamını kapsamaktadır.

Sosyal Medya Yönetimi Nasıl Yapılır?

Sosyal medya yönetiminde dikkate alınması gereken bazı unsurlar vardır. Bu unsurlar;

 1. Hedef Kitle Belirleme: Öncelikle yapmanız gereken ulaşmak istediğiniz hedef kitleyi belirlemek olmalı. Hedef kitlenizin cinsiyetini, yaş aralığını, ilgi alanlarını ve nelerden hoşlandıklarını bilmelisiniz. Böylelikle sosyal medya paylaşımlarınızla hedef kitlenizi mutlu edebilirsiniz. Aynı zamanda hedef kitlenizi özel hissettirerek de bu mutluluğu sağlayabilirsiniz. Hedef kitlenizi özel hissettirebilmek adına doğum günlerini kutlayabilir, sorular sorabilir ve özel indirimler yapabilirsiniz.
 2. İçerik Yönetimi: Etkin bir sosyal medya yönetimiyle arama motorlarında iyi bir aşama kaydetmek istiyorsanız markanıza ait olan algınızı güçlendirmeniz gerekiyor demektir. Bunu en iyi şekilde nasıl yaparım diyorsanız içerik yönetiminden vazgeçmemelisiniz. İçerik yönetimi, sosyal medya yönetmenin en önemli unsurlarından biridir. Sosyal medya paylaşımlarında kullanacağınızın dilin anlaşılır olmasına ve hedef kitlenize fayda sağlayan içerikler olmasına özen gösterin. Böylelikle hedef kitlenizle aranızdaki iletişimin güçlü kalmasını sağlayacaksınız.
 3. Diyalog Yönetimi: Müşteri ilişkileri yönetiminin dijital çağdaki ismi diyalog yönetimidir. Diyalog yönetiminin kullanılmasındaki amaç; hedef kitle ve marka arasında uzun süreli sadakat yaratmaktır. Bu yönetimi yaparken, sosyal medya takipçilerinizi kategorilendirmeli ve her kategorideki bireyin marka ile arasındaki ilişkiyi kavramalısınız. Böylelikle ne tür paylaşımlardan hoşlandıklarını kolayca anlayabilirsiniz
 4. Rakip Analizi: Sosyal medya yönetiminde diğer bir önemli unsur rakiplerinizin nasıl paylaşım yaptıklarıdır. Bu paylaşımları incelerken nasıl bir dil kullandıklarına, hangi sosyal medya sayfalarını takip ettiklerine dikkat etmelisiniz.
 5. Reklam Yönetimi: Gün geçtikçe internet üzerinden verilen reklamların sayıları artış göstermektedir. İnternet reklamlarını tercih eden markaların sayılarının artmasıyla da reklam yönetimi, sosyal medya yönetmenin kalbi olmuştur diyebiliriz. Markalar açısından maliyetli bir iş gibi görünse de geleneksel medya yöntemlerine göre oldukça düşük fiyattadır. Doğru bir biçimde yapılan reklam çalışmaları ile markanın ulaştığı hedef kitle çözümlenebilir ve ne kadar doğru bir yönde ilerlenildiği üzerinde düşünülebilir.
 6. Analytics: Sosyal medyada yapılan paylaşımların analizleri de bir o kadar önemlidir. Bu analizler sayesinde oluşturulan strateji yanlışsa değiştirilebilir, doğruysa geliştirilebilir. Arama motoru reklamları istenen birçok bilgiyi sunuyor ancak Facebook ve Twitter veri konusunda pek çok yerde yetersiz kalabiliyor. Böyle bir durumda sosyal medya yönetimi yapan ajanslardan destek almak markaların yararına olacaktır.

Mac os, windows, Linux bilgisayarlar için ;

 • Aylık bakım
 • Yıllık bakım

Anlaşma yaptığımız firmalar için iki seçenek belirler, sunarız;

 1. Kredili sistem :Temsili örnek :Çağrı Başı Apple Servisi : 130 TL+ KDV20 kredi x 91 TL = 1.820 TL + KDVsözleşmeye konu olan toplam kredi miktarı minimum 20 kredi’dir. Bakım Anlaşması kapsamında karşılıklı sağlanacak şartlar aşağıdadır.Kredi Sistemi :*1 Kredi 1 adet servise eşittir.* Maksimum servis süresi 0-120 dk’dir (120 dk. sonrası ekstra kredi düşülür)*Kullanılan Yedek Parça ve Sarf Malzeme Servis Ücretine Dahil Değildir.*Verilerin yedeklenmesi fiyata dahil değildir.*İstanbul sınırlarında hizmet sunar.*Satın alınan kredi miktarı, sözleşme tarihinden itibaren 1 yıl için geçerlidir.
 2. Aylık Ödeme  :

Yapılan işler için aylık olarak belirli bir ücret ödemesi.

Temsili örnek :

15 bilgisayara sahip müşteri için belirlenen zaman aralığında aylık bakım yapılır. Hiç bir kısıtlama olmadan soru ve sorunlar ile ilgili teknik destek sağlanır.

müşterimizden Yorumlar

Çağdaş, dinamik ve bütün cihazlarla uyumlu web sitemizi güvenli ve ekonomik bir şekilde yaptılar. Teşekkürler.

IQ

Müdür
Hızlı ve pratik bir yönetim paneli, güvenli ve istediğimiz zaman bize teknik destek verdiği için Kupa Bilişim ailesine teşekkürler.

Panzehir.net

Editör